Akcia zákusky - pri odbere nad 300 ks = 10% zľava!  Svadobné zákusky za 0,40€. 
Objednávky na torty a zákusky prijímame priamo v cukrárni na Podzámskej ulici 13 alebo na t.č.: 0940 141 404

Torty na mieru, podľa Vašich predstáv

 • Cukráreň Sisy

  Narodeninové

 • Cukráreň Sisy

  Svadobné

 • Cukráreň Sisy

  Študentské

 • Cukráreň Sisy

  Cirkevné

 • Cukráreň Sisy

  Torty k voľnému odberu

 • Cukráreň Sisy

  Slané torty

 • Cukráreň Sisy

  Bez poťahu

 • Cukráreň Sisy

  Zákusky

 • Cukráreň Sisy

Príchute a zdobenie

 

Plnky: ovocná,tvarohovo-ovocná, punčová, dobošová, čokoládová, tiramisu, karamelová, oriešková, kávová, rafaelová, mascarpone-stračatela s ovocím (jahody, lesné plody), čoko-višňová, čoko-karamelová, čoko-vanilková, čoko-banánová, čoko-rafaelová, čoko-jahodová, rafaelo-banánová, rôzne kombinácie dvoch ovocných príchutí, vanilkovo-višňová, karamelovo-vanilková, karamelovo-kávová, tvarohová, tvarohovo-čokoládová, atď.

 

Torty sa dajú zdobiť viacerými spôsobmi: klasicky bez poťahu - šľahačkou, trubičkami, prípadne čokoládovým krémom alebo fondánovým poťahom. Zdobenie je náročná a finálna činnosť, ktorej venujem maximálnu precíznosť, tak aby bol výsledok dokonalý. Teším sa, že mojim cukrárenským umením môžem prispieť k pohode a príjemnej atmosfére Vašich slávnostných chvíľ.

 

 

Cukráreň Sisy

Dovoľte mi privítať Vás na mojej sladkej stránke o tortách, zákuskoch a iných dobrotkách. Nie je umenie upiecť tortu.. Umenie je upiecť tortu, ktorá je niečím zvláštna a vystihuje osobu, ktorá ňou bude obdarovaná. Pracujeme s výlučne kvalitnými surovinami. Do plniek používam varené pudingové krémy, zjemňujem (podľa želania) šlahačkou, tvarohom, jogurtom, prípadne čerstvým maslom. Sortiment plniek je už aj teraz široký, no vždy sa nechám inšpirovať niečím novým.

 

Výroba

V týchto nových, priestranných a pohodlných priestoroch sa vyrábajú moje tortičky, zákusky, a iné sladké a slané maškrtky.......:-)


Teším sa, že mojim cukrárenským umením môžem prispieť k pohode a príjemnej atmosfére Vašich slávnostných chvíľ.

 

 

 

 

Máš na mňa otázky?
Mobil: 0908 309 005
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Komárňanská 8, 940 02 Nové Zámky
Podzámska 13, 940 02 Nové Zámky

Pondelok - Nedeľa
9:00 - 18:00